Deutz-Same traktör ve Biçerdöver bayii Ergani’de

fesih yalcıntraktör fesih yalcıntraktör (1) fesih yalcıntraktör (2)

Bir Alman markası Deutz-Same traktör ve Biçerdöverler, Ergani’de satışa sunuldu. Diyarbakır yolu üzeri Kapalı Spor Salonu Samuray apartmanı C/Blok altında faaliyete giren Deutz-Same traktör ve biçerdöverler, ekonomik ve krediye uygun olup çiftçi ve köylüye avantajlar sağlıyor.

Ergani eski Belediye Başkanı Fesih Yalçın tarafından hizmete açılan traktör bayisi hem dünyada hem de Türkiye’de en çok satan ve güvenilen marka unvanına sahip.

ÇİFTÇİYE BÜYÜK AVANTAJLAR SUNUYOR

Deutz-Same traktör ve biçerdöverler 100 yılı aşkın süredir güvenilir ve yenilikçi Alman traktör teknolojisinin değerleri üzerine kurulurken, bu sayede dünya çapında başarılı olan bir markayı oluşturdu. Bu süreçte Deutz-Same traktör ve biçerdöverler, bölgenin önemini ve ekonomik etkisini olağanüstü düzeyde artırarak çiftçi ve köylülere birçok avantajlar sunuyor

YENİLİKÇİ ALMAN TEKNOLOJİSİNE SAHİP

Bayi yetkilileri, Deutz-Same traktör ve biçerdöverler her şeyden önce, sadece etkileyici bir geçmişe ve başarılı bir günümüz teknolojisine sahip bir olgu olmayıp, aynı zamanda saygı duyulan, yenilikçi Alman traktör teknolojisine sahip olarak, geleceğe yönelik mükemmel beklentileri dünyanın her yerinde sunan bir simge olduğunu söylediler.

2660 Total Views 1 Views Today
admin

admin

Haber Diyarbakır, Son dakika Diyarbakır haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • RSS
  • Facebook
↑ Back To Top ↑