Dolar : Alış : 3.5288 / Satış : 3.5352
Euro : Alış : 4.1352 / Satış : 4.1427
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 13064 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Dicle Üniversitesi ve İşkur’dan, gençlere yönelik istihdam projeleri

30 Eylül 2015 - 1.265 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Dicle Üniversitesi ve İşkur’dan, gençlere yönelik istihdam projeleri

Dicle Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Yetkilileri ve İşkur Diyarbakır Yöneticileri, gençlere yeni proje ve istihdam üretmek adına, DÜSEM merkez binasında sinerji toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya Diyarbakır İşkur adına; İl Müdürü İsmail Koç ve Danışman Engin Köseer katılırken, DÜSEM adına ise Merkez Müdürü Vedat Veli Çay ve Müdür Yardımcısı İbrahim Yenigün katıldı.

Her iki kurum yetkilileri bölge insanı için birlikte çalışmak, yeni projeler ve katkılar sağlamak adına hazır olduklarını belirttiler. Gerçekleşen toplantıyla kurumlar olarak nasıl ve hangi konularda çalışılacağına dair bilgi alış verişi yapılırken, kurumların amaçlarına uygun ve etkin kullanım metodları üzerinde de değerlendirmeler yapıldı. Ayrıca buluşmanın, bundan sonraki çalışma ve gayretler için bir milad olması temennilerine yer verildi. Her iki kurumun ortaklaşa gerçekleştirdikleri ilk proje olan, Anketörlük Eğitim Programı ile ilgili başarılı sonuçların da değerlendirildiği ziyarette, bölge insanı için katkı sağlayacak yeni proje önerileri de ele alındı. Öneri sonuçlarının ise hayata geçirilmesi için çalışmalara start verileceği belirtildi. (Sait BAYRAM)

Dicle Üniversitesi ve İşkur’dan, gençlere yönelik istihdam projeleri1 Dicle Üniversitesi ve İşkur’dan, gençlere yönelik istihdam projeleri

677 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika