Dolar : Alış : 4.5781 / Satış : 4.5863
Euro : Alış : 5.4043 / Satış : 5.4141
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir28°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14243 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Diyarbakır Borsa Akredite oldu

17 Aralık 2015 - 805 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Diyarbakır Borsa Akredite oldu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin oda ve Borsaların hizmet kalitesini arttırılması ve  tüm odaların eşit seviyede hizmet verebilmesi amacıyla geliştirdiği kalite standardı olan Akreditasyon (Beş Yıldızlı oda/Borsa) sürecini Diyarbakır Ticaret Borsası ilk denetimde başarı ile tamamlayarak beş yıldızlı Borsa oldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Akreditasyon Denetçisi Oğuz Hakan Aksu tarafından gerçekleştirilen denetime Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil, DTB Meclis Başkanı Ahmet Ay, DTB Başkan Yardımcıları Ramazan Özkılıç, Şeyhmus Ayhan, Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Boylu, Genelsekreter Kamuran Karadağ, Genelsekreter Yardımcısı ve aynı zamanda DTB Akreditason Sorumlusu Gökhan Çeliker, Akreditasyon sorumlusu ve DTB Proje Kordinatörü Hanifi Eren, Basın Yayın Sorumlusu Ramazan Demir katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Akreditasyon Denetçisi tarafından gün boyu süren denetimde Diyarbakır Ticaret Borsası ’nın hizmet anlayışı, şeffaflık politikaları, üye ilişkileri, bilişim altyapısı gibi konular ile Borsa hizmet binası içerisinde yer alan birimler  detaylı bir şekilde incelendi.

ÖRNEK BORSA

Yapılan incelemeler sonunda açıklama TOBB Akreditasyon Denetçisi Oğuz Hakan Aksu 11. Dönem TOBB Akreditasyon denetimleri kapsamında DTB’ye yapılan denetim ve belgelendirme ziyaretimiz başarıyla gerçekleşmiş olup Hayırlı olsun dedi. Diyarbakır Ticaret Borsasının birçok konuda örnek olabileceğini anlatan Aksu, vizyonu açık yönetim, meclisi ve personeli tarafından hep ileriyi hedeflemiş bir Borsa olarak görmenin mutluluğunu yaşadım. Diyarbakır Ticaret Borsasının hizmetlerinin her geçen gün daha iyi bir noktada olacağını belirten Aksu Diyarbakır Ticaret Borsası’nın Akreditasyonuyla ilgili olumlu raporumuzu TOBB’a ileteceğini belirtti.

BAŞKAN YEŞİL’DEN TEŞEKKÜR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Oda ve Borsaların hizmet kalitesinin arttırılması ve tüm oda ve Borsaların eşit seviyede hizmet verebilmesi amacıyla geliştirdiği bir kalite standardı olan Akreditasyon sürecini ilk denetimde başarıyla tamamlamanın mutluluk verici olduğunu belirten Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Yönetim, Meclis ve Personellerimize göstermiş oldukları bu başarıdan dolayı teşekkür ediyorum’’dedi.

DİYARBAKIR BORSA AKREDİTE OLDU (4) DİYARBAKIR BORSA AKREDİTE OLDU (1)

505 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika