Dolar : Alış : 3.4973 / Satış : 3.5036
Euro : Alış : 4.1170 / Satış : 4.1244
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir38°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 13084 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DTB Başkanı Yeşil, esnafın sorunlarını anlattı

11 Şubat 2016 - 677 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»DTB Başkanı Yeşil, esnafın sorunlarını anlattı

Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Diyarbakır Ticaret Borsası üyelerinin kentte son zamanlarda yaşanan olaylar nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları Vergi Dairesi Başkanı Seyfettin Baysal’a anlattı.

Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, Diyarbakır Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Ay, DTB Başkan Vekilleri Şeyhmus Ayhan, Ramazan Özkılıç Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanı Seyfettin Baysal’ı makamında ziyaret etti. Kentte yaşanan olaylardan dolayı Borsa Üyelerinin karşılaştığı sorunları dile getiren Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ve Beraberindeki heyet, Vergi Dairesi Başkanı Seyfettin Baysal ile Üyelerin sorunları ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

Yapılan görüşmede konuşan Vergi Dairesi Başkanı Seyfettin Baysal, Mükelleflerin sokağa çıkma yasakları nedeniyle vergi yükümlülükleri ile ilgili cezalı işlemlerle karşılaşmamaları maksadıyla Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığınca bir takım kolaylıklar sağlandığını söyledi.

Başkan Baysal, son olarak konuyla ilgili Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanlığı web sitesinde detaylı duyurunun yer aldığını ve mükelleflerin mücbir sebep nedeniyle sıkıntı yaşamamaları için ilgili vergi dairelerinden bilgi edinmelerini istedi.

vergi

332 Total Views 2 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika