Dolar : Alış : 3.9276 / Satış : 3.9347
Euro : Alış : 4.8223 / Satış : 4.8309
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir22°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14142 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eş Başkanlardan motivasyon toplantısı!

16 Ağustos 2016 - 564 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Eş Başkanlardan motivasyon toplantısı!

16-08-2016-dyb-ynb-emekciler-motivasyon-toplantısı (3)

Yenişehir Belediyesi Eş Başkanları Ülkü Baytaş ve Selim Kurbanoğlu Park Bahçe ve Fen İşlerinde çalışan emekçilerle bir araya gelerek motivasyon toplantısı gerçekleştirdi. Yenişehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Eş Başkanları’nın yanı sıra Park Bahçe ve Fen İşleri’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Şefik Türk ve çok sayıda çalışan katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Eş Başkan Ülkü Baytaş, uzun bir sürenin ardından çalışan emekçi arkadaşlarla bir araya gelme gereksinimi duyduklarına işaret ederek, “Hem yapılan çalışmalarımızın seyri hakkında arkadaşlarımızdan fikir alarak, hem de çalışma sürecinde karşılaştıkları sorunları dinlemek istedik. Periyodik olarak diğer birimlerde çalışan arkadaşlarımızla bu tür toplantıları alıyoruz. Bugünde Park Bahçe ve Fen İşleri’nde emek veren arkadaşlarımızla bu toplantıyı gerçekleştirelim istedik” dedi.
VERİMLİ ÇALIŞMA İÇİN GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İSTEDİK

Toplantıda çalışanlardan çıkacak talepler doğrultusunda önlerine bir çalışma programı koyarak bu plan doğrultusunda çalışmalar yürütmeyi hedeflediklerini belirten Baytaş, şöyle dedi: “Çünkü fiilen bu çalışmaları yürüten sizlersiniz ve çalışmaların verimliliğini arttırmakta sizlerin görüş ve önerileriniz doğrultusunda olacağını düşündük. Biliyoruz ki emekçi arkadaşlar çalıştıkları alanda büyük sorunlarla karşı karşıya kalıp bu zorlukları birlikte aşmaya çalışıyorlar. Emeğinizi takdirle karşılıyoruz ve bütün bunları yaparken çevresel düzenlemeler konusunda daha iyisi nasıl çıkabilir, en doğrusu nasıl olabilir? Bunu hep beraber nasıl yapabiliriz başlıkları üzerinden sizlerle sohbet etme imkanı yaratmak istedik.”

Selim Kurbanoğlu ise, Daha çok emekçileri dinleyerek, kendi alanlarında yaşadığıkları sıkıntıları ve önerilerini dinleyerek, çalışma sistematiklerine ilişkin görüşlerin bildirilmesiyle daha güçlü çalışmalar yürüteceklerine inandıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından çalışanlar, tek tek söz alarak var olan sorunlarını dile getirerek, daha iyi bir çalışma ortamı nasıl yaratılabilir? konusunda görüş ve önerilerini dile getirdi.

559 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika