Dolar : Alış : 4.7908 / Satış : 4.7994
Euro : Alış : 5.5680 / Satış : 5.5780
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14274 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Tek çatı altında alım-satım kompleksi

14 Eylül 2017 - 440 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Tek çatı altında alım-satım kompleksi

Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil Diyarbakır’ın üç çıkış noktasında bulunan Hububat Alım-Satım merkezlerini bir araya getirecek Hububat Alım-Satım Kompleksinin fizibilite çalışmalarına başlandığını söyledi.

Diyarbakır Şanlıurfa Yolu, Silvan Yolu ve Mardin Yolları üzerlerinde bulanan Hububat alım satım yerlerinin tek çatı altında toplanması için Diyarbakır Ticaret Borsası tarafından çalışmalara başlandı.

Tek bir komplekste toplamanın, Alım-satım yapan Tüccarlara büyük kolaylık sağlayacağını anlatan DTB Başkanı Engin Yeşil, Kompleksin yapımının Borsa Üyelerinin görüşleri alınarak yapılacağını söyledi. Yapılacak bir çalıştay ile üyelerin görüşleri alınacağını belirten Yeşil, “Geniş bir mutabakat dahilin de yer seçiminin ardından yapılacak planlamalar doğrultusunda hareket edeceğiz. Üye memnuniyetini göz önünde bulundurarak Kompleksi yapmayı hedeflemiş bulunmaktayız” dedi.

ÜYELERİMİZ YOL GÖSTERİCİ OLDU

Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine geldiği ilk günden itibaren Üyelere hizmeti en kaliteli ve Ulaşılabilir bir noktada vermek için çalışmalar yürüttüklerin ide belirten DTB Başkanı Yeşil, şöyle dedi:

“Bismil İlçemizden başlayarak iş yoğunluğunun yüksek olduğu ilçelerimizde tescil büroları açmaya başladık. Bismil ilçemizin ardından Ergani ilçemizde de tescil büromuzu tamamladık. Borsamızda verilen hizmetin kalitesini artırmak, Üye memnuniyetini sağlamak için Kalite Yönetim Sistemi (İSO 9001) belgesini aldık ve daha sonra Diyarbakır Ticaret Borsamızın 5 Yıldızlı Borsalar arasına girmesini sağlayan TOBB Akreditasyon sistemini gerçekleştirerek, Diyarbakır Ticaret Borsamızı 5 Yıldızlı Borsa konumuna getirdik. Bu çalışmalarımızı yaparken Üyelerimizin fikir ve düşünceleri bizlere yol gösterici olmuştur. Kompleks çalışmamız ve bundan sonraki çalışmalarımızda da Üyelerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutacağız”

434 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
..