Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat gaziosmanpasa evden eve nakliyat/ kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat
Dolar : Alış : 4.7151 / Satış : 4.7236
Euro : Alış : 5.4667 / Satış : 5.4765
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir33°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14266 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ulu: “OSB’yi geleceğe taşıyacağız”

26 Mart 2016 - 1.566 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Ulu: “OSB’yi geleceğe taşıyacağız”

2 Nisan’da yapılacak olan Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Başkan vekilliği seçimlerine aday olan İşadamı Tahsin Ulu, Yaklaşık 1 aydan bu yana Organize Sanayi Bölgesi’nde seçim ziyaretlerini sürdürüyor. Bölgede yatırım yapan sanayici ve işadamlarına projelerini anlatan Ulu, iddialı açıklamalarda bulundu.

Adaylığını, projelerini ve hedeflerini haberdiyarbakir.gen.tr’ye değerlendiren İşadamı Tahsin ulu, Organize Sanayi Bölgesinin 1. Ve 2. Etap mevcut yerleşkelerinde enerji ve çevre düzenlemeleri ile ilgili alt yapı rehabilitasyon projeleri yapılarak ivedilikle hayata geçirileceğine değinerek, “Yeni inşasına başlanan 3. Etap yerleşkemizde ise daha önce yapılan hataların tekrarının önüne geçilerek yatırımcılarımız için çok daha uygun bir yatırım zemini sağlanacaktır. Doğduğum toprakların üzerinde kurulmakta olan ilave 3. Etap yerleşkemizi Türkiye de örnek hale getirerek gerek dış gerekse de yerel yatırımcılarımız için cazibe merkezi haline getireceğiz… 1. 2. ve yeni 3. Etap yerleşkelerimizi tek bir çatı altında toplayıp bütünlüğü sağlayıcı alt yapı ve üst yapı projelerini hayata geçireceğiz” dedi.

“GELECEĞE DOĞRU SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ”

Ulu, Birbirine bağlanan yolları ve birbirini destekleyen alt yapıları ile Organize sanayi bölgesinin geleceğe doğru ve daha sağlam adımlarla ilerleyeceğini ifade ederek, “Mevcut ve yeni yerleşkelerimizdeki katı atık ve arıtma tesisi problemlerini çözerek sanayicilerimize rahat bir nefes aldıracağız. Belli periyotlarla sanayicilerimizle toplantı ve kamplar düzenleyerek büyük bir sanayi ailesi olmanın gücünü sinerjiye çevireceğiz.

“YATIRIM DANIŞMANLIK HİZMETİ VERECEĞİZ”

Bölgemizde yatırım yapılabilecek alanlarla ilgili fizibilite çalışmaları yaparak Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüz bünyesinde Yatırım Danışmanlık hizmeti vereceğiz… Ülkemizdeki diğer OSB bölgelerini inceleyeceğiz. Buralara Sanayicilerimizle ziyaretler gerçekleştirerek örnek projelerin daha da iyisini yaparak şehrimize de taşıyacağız. Finans kurumları ile görüşerek OSB’mizde ticari banka şubelerinin açılması için gerekeni yapacağız. Ülke genelinde tanıtım toplantıları yaparak dış yatırımcıları bölgemize getirmek adına ne gerekiyorsa yapacağız. OSB müdürlüğümüz bünyesinde Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerini geliştirerek Sanayicilerimizin işini zorlaştırmak yerine kolaylaştıracağız” şeklinde konuştu.

“GELİRLERİMİZİ ARTTIRICI PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Ulu, Sanayicilerinin üzerindeki enerji maliyetlerini aşağı çekmek için gereken tüm çaba ve gayreti sarf edeceklerini vurgulayarak, “Restorant, otel gibi sosyal alanların inşaatına hemen başlanması için gerekeni yapacağız. Sonuç olarak sorun çıkaran değil çözüm üreten bir yönetim olacağız. Halkın içinden gelen bir halk çocuğu olarak bu topraklar üzerindeki kazanımlarımızı sanayicilerimiz ile zirveye çıkararak yine halkımızın refahı için yeni yatırımlar ile halkımıza döndüreceğiz. Sizler için sizinle yola çıktık. Ulaşılmaz olmayacak ve hep yanınızda sahada çalışan bir yönetim olacağız. Sanayicilerimizin teveccühleri için şimdiden teşekkür ederim” dedi. (Sait BAYRAM’ın Özel Haberi)

tahsin tahsin1

771 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika