Dolar : Alış : 4.8000 / Satış : 4.8086
Euro : Alış : 5.5924 / Satış : 5.6025
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir36°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14274 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vali Aksoy, iş dünyası ile bir araya geldi

04 Şubat 2017 - 480 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Vali Aksoy, iş dünyası ile bir araya geldi

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Diyarbakır iş dünyasının STK temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıya Vali Aksoy’un yanı sıra Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Hasan Maral, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu ve kent İş Dünyasının Dernek yöneticileri katıldı.

Toplantının başında bir konuşma yapan Vali Aksoy, Bilindiği üzere, 4 Eylül 2016 tarihinde Başbakanın Doğu ve Güneydoğu illerine yönelik yatırım paketini Diyarbakır’da açıkladığını ifade ederek, “Daha sonraki süreçte bununla ilgili çeşitli çalışmalar yapıldı. Nasıl, ne şekilde uygulanacağı konusunda kararlar verildi. Önümüzdeki dönemde Diyarbakır iline daha fazla yatırım nasıl sağlayabiliriz? Bu yatırım ve destek paketinin bölgeye getireceği hususlar nelerdir? Bunları karşılıklı olarak sizlerle istişare etmek ve sizlerin bu konuda görüş ve önerileriniz varsa onları almak adına bugün bir aradayız. Bu toplantımıza katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.

Vali Aksoy’un konuşmasının ardından Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral ‘Cazibe Merkezleri Programı’ ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından katılımcıların soruları cevaplandı ve ‘Cazibe Merkezleri Programı’ hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

479 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
..