Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat gaziosmanpasa evden eve nakliyat/ kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat
Dolar : Alış : 4.7524 / Satış : 4.7609
Euro : Alış : 5.4833 / Satış : 5.4932
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir35°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14272 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yıldızhan: “Diyarbakır en güzel hizmete layıktır”

30 Mart 2016 - 730 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»Yıldızhan: “Diyarbakır en güzel hizmete layıktır”

girişimci

Girişimci ve Yenilikçi Liderler Derneği yönetim kurulu üyeleri yeni dönem ile alakalı projelerini istişare etmek amacıyla ITS Cafe Time’de kahvaltılı toplantı düzenledi. Girişimci ve Yenilikçi Liderler Derneği Genel Sekreteri Mahmut Yıldızhan, yeni dönemde Sosyal ve kültürel, insan odaklı projelere her zaman ağırlık vereceklerini belirterek, projeler kapsamında çocuklara her alanda psikolojik destek verileceği projeler hazırlanacağını söyledi.

DİYARBAKIR’IMIZ EN GÜZEL HİZMETE LAYIKTIR

Bölgede yaşanan olumsuzlukların neden olduğu göçler ve bu göçlerin başka bölgelere beraberinde götürdüğü psikolojik sorunlar, gidilen yeni coğrafyalarda da ciddi bir etkileşime neden olduğunu ifade eden Yıldızhan, “Çatışmaların ve zorunlu göçün neden olduğu yoksulluk, sağlık sorunları, beslenme, stres, korku ve güvensizlik ortamı en fazla çocuk ve kadınlar etkiliyor. Çatışma sonucu olarak, çocuk ve gençler kendilerine ve diğer insanlara güvenlerini, geleceğe olan güvenlerini kaybedebilir. Genellikle endişeli, depresif ve içine kapanık ya da saldırgan olur. Aile yaşamı, bir çocuğun temel hakları arasındadır. Diyarbakır’ımız huzurun başkenti olmasını arzu ediyoruz” dedi.

KORUYUCU ORTAMDA BÜYÜMEK POTANSİYELİ AÇIĞA ÇIKARTIR

Yıldızhan, koruyucu bir ortamda büyümenin çocukların potansiyellerini tam olarak geliştirmeleri için önemli olduğuna vurgu yaparak, “Çocuklar, oynamalı ve eğlenerek öğrenmeli ve gelişmelidir.Önümüzdeki donemde daha çok eğitimi aksayan ve özellikle çocuklar ile ilgili projelere ağırlık verilmesini ve bu çocukların her alanda psikolojik destek verilerek tekrardan topluma kazandırılması ve eğitimlerine destek projelerinin yapılmasıyla sosyal ve kültürel programlarla ilgili çalışmalarımız olacaktır. Yardımseverliğin, birlik, beraberlik ve paylaşımın en yoğun yaşandığı Diyarbakır’ımızın, Bir huzurun başkenti olmasını arzu ediyoruz.  Diyarbakır Sur ilçesine bağlı Küçükakören Köyünde bulunan İlk ve Orta okulumuzun kütüphanesine 1 hafta önce Yardım kampanyasında toplamış olduğumuz kitapları teslim etmiş olmanın sevincini de ayrıca yaşıyoruz. Kitap okuma Çocuğun zihinsel, duygusal, sosyal ve dil gelişimine katkıda bulunur Dernek olarak ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve giysi yardımı yaptıklarını da sözlerine ekleyen Girişimci ve Yenilikçi Liderler Derneği Genel Sekreteri Mahmut Yıldızhan, “Dernek olarak 836 aileye gıda ve 1423 kişiye de giysi yardımı yaptık halen yapmaya da devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

464 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
..