Dolar : Alış : 6.5465 / Satış : 6.5583
Euro : Alış : 7.4687 / Satış : 7.4822
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14275 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Ocaklar da Referanduma ‘evet’ diyecek!

01 Şubat 2017 - 1.696 kez okunmuş
Ana Sayfa » Siyaset»AK Ocaklar da Referanduma ‘evet’ diyecek!

Diyarbakır’da yeniden yapılandırmaya gidilen ve Başkanlığına işadamı-eğitimci Hamit Canseven’in atandığı Ak Ocaklar İl Başkanlığı oldukça iddialı projeler ve etkinlikler geliyor. İlk etapta İl Başkanlığı binasını sorununu çözen Ak Ocaklar, Nisan ayında yapılması planlanan Anayasa Değişikliği için Referandum’a ‘evet’ diyecek.

AK OCAKLARDA YENİDEN YAPILANDIRMA

AK Ocaklar İl Başkanı İşadamı-eğitimci Hamit Canseven, Ak Ocaklar’ın Ankara merkezli kurulan bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, “Diyarbakır’da yeni bir yapılandırmaya gidiyoruz. Başkan görevlisi olarak da 15 gün önce görevlendirildim. Mazbatamızı alarak göreve başladık. Ak Ocaklar 2014 yılında Ankara’da, kurucu Başkan ve şuanki Genel Başkanımız Hakan Yiğit tarafından kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. Aynı zamanda Hakan Yiğit Bey, 15 Temmuz Şehit ve Gazi abisidir. Toplum yararına faaliyet gösterme, Vatanını, Milletini ve Devletini seven bireylerin bir arada bulunmasıyla genelde reisimiz, önderimiz Recep Tayyip Erdoğan talimatı ve izninden giden bir sivil toplum kuruluşuyuz. Türkiye genelinde yaklaşık 81 İl’de gönüllü olarak çalışan teşkilat mensubu arkadaşlarımız var. Aktif olarak da şuan resmi 50 İlimizde faaliyetlerimiz devam ediyor. Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet ve Tek Bayram misyonuyla kurulmuş ve devam eden bir kuruluşuz” dedi.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA ETKİNLİĞİ

Diyarbakır’da İlk etkinliklerinin 15 Temmuz Şehitlerimiz anısına mevlit düzenleyeceklerine değinen Canseven, “15 Temmuz ve Sivil anayasa ile ilgili bir organizasyonumuz olacak. Organizasyonumuza Genel Başkanımız Sayın Hakan Yiğit, Genel Başkan yardımcılarımız, diğer İllerdeki kurucu ve halen görevde olan başkanlarımız, Diyarbakır’daki Valimiz, Belediye Başkanımız, Emniyet Müdürümüz, Bakanlarımız ve Milletvekillerimizin tamamının, STK Başkanlarımızın katılacağı bir etkinliğimiz olacak” diye konuştu.

“REFERANDUMA EVET DİYORUZ”

Canseven, AK Ocaklar İl Başkanlığı olarak Referandumun tam ortasında olduklarına işaret ederek, “Tam merkezindeyiz. Olmazsa olmazlarımız Başkanlık sistemidir. Referandumda da kesinlikle evet diyeceğiz. Ya taraf olacağız. Ya bertaraf olacağız. Bizim bütün STK’lara, bütün vatandaşlarımıza, bizimle beraber hareket etmek isteyen herkese ak ve karası yok. Hak yolda, dimdik bizimle beraber yürüyecek bütün STK’larla ortak projelerle tabiî ki buluşabiliriz. Devletini, Milletini, Vatanını, Bölgesini seven bütün vatandaşlarımıza da kapımız açık. Bizim bütün siyasi partilere uzaklığımız aynı mesafededir. Eşit mesafedeyiz. Bizim için A, B, C partisi önemli değildir. Bizim için tek önemli şey vatanımızdır, milletimizdir, bayrağımız ve önderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır” şeklinde konuştu.

1661 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
..