Dolar : Alış : 3.9087 / Satış : 3.9157
Euro : Alış : 4.8245 / Satış : 4.8332
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir24°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14159 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Dr. Biten: Huzur ve istikrar için tek çare AK Parti

15 Ekim 2015 - 593 kez okunmuş
Ana Sayfa » kurmanci»Dr. Biten: Huzur ve istikrar için tek çare AK Parti

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Dr. Aziz Alper Biten, Türkiye’nin yeniden istikrar ve huzur ortamına kavuşması için tek çarenin AK Parti olduğunu söyledi.

YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN AK PARTİ

Sivil toplum kuruluşları, esnaf, ilçe ve köy ziyaretleri ile seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Diyarbakır Adayı Dr. Aziz Alper Biten, 7 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan olumsuz tablonun sona ermesi için güçlü bir hükümete ihtiyaç olduğunu savundu. Dr. Biten, “Yeniden büyük Türkiye, yeniden istikrar, yeniden üreten ve gelişen Türkiye için tek çare AK Parti’nin tek başına iktidara gelmesidir” dedi.

BU TABLODAN BİR HÜKÜMET ÇIKMIYOR

7 Haziran seçimlerinde ortaya çıkan sonuçların güçlü bir hükümet kurulmasına imkan vermediğine dikkat çeken Biten, şöyle devam etti: “Meclise bizim dışımızda 3 parti daha giriyor. AK Parti tek başına iktidar olamazsa, Meclis adeta kilitleniyor. Hükümet kurulamıyor. Çünkü diğer üç partiden birisi son zamanlarda her şeye ‘Hayır’ demekle övünüyor. Diğeri ile uzlaşmak çok zor. Öteki de hükümete girmek istemiyor. Biz muhalefette kalalım, onlar hükümet kursun diyoruz, yine kuramıyorlar. Bu nedenle aynı tabloyu yeniden yaşamamak, ülkeyi hükümetsiz, istikrarsız bırakmamak için tek çare AK Parti’nin tek başına iktidarı kalıyor.”

SEÇMENİN TERCİHİ İSTİKRAR OLACAK

1 Kasım seçimleri yaklaşırken, seçmenin ülkenin içinde bulunduğu kritik sürecin farkında olduğunu vurgulayan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Dr. Aziz Alper Biten, “Biz inanıyoruz ki, 1 Kasım’da yapılacak seçimlerde 7 Haziran’daki tablo tekrarlanmayacaktır. Çünkü o tablonun bugün ülkeyi getirdiği nokta ortadadır. O tablodan bir hükümet çıkmıyor. O tablo, çözümsüzlüktür, istikrarsızlıktır, hükümetsizliktir. Sağduyulu seçmen bunun bilincinde. Bu nedenle 1 Kasım’da sandıktan huzur, istikrar ve refah çıkacaktır. AK Parti olarak1 Kasım’dan sonra güçlü bir hükümetle yeniden Güçlü Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklamada bulundu.

12122775_

247 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika