Amedspora moral yemeği

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amedspor’a zorlu Gümüşhanespor maçı öncesinde Avesta Caffe kahvaltı verildi.  Kahvaltı’da Amedspor Kulüp Başkanı Ali Karataş, Futbol Şube Sorumlusu Ekrem Yeşil, Salon sporlarından sorumlu yönetici Dilan Yumlu, Teknik Direktör Sertaç Küçükbayrak ile yardımcı antrenörler ve futbolcular hazır bulundu.

KARATAŞ’DAN TEŞEKKÜR

Kahvaltıdan sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Amedspor Kulüp Başkanı Ali Karataş, bu jestlerinden dolayı Avesta Caffe sahibi Serdar Doğrul ile Uğur Solmaz’a teşekkür ederken, bunun örnek bir davranış olduğuna vurgu yaptı. Yeşil kırmızılı kulübün başkanı Karataş, “Serdar ve Uğur Beye teşekkür ediyorum. Gümüşhanespor maçı öncesinde bizi burada ağırlayarak ince bir davranışta bulundular. Bu destekleri, zorlu maç öncesinde bize iyi bir moral oldu. Yarın (bugün) ki maçı kazanarak biz de sevenlerimizi sevindireceğiz” dedi.

TARAFTAR ŞAMPİYONLUK İSTİYOR

Daha sonra söz alan Avesta Caffe ortaklarından Serdar Doğrul, “Amedspor’u çok seviyoruz. Gümüşhanespor maçı öncesinde futbolcuları burada ağırlayarak moral vermek istedik. Kendilerinden isteğimiz sezon sonunda Diyarbakır halkına şampiyonluğu armağan etmeleridir” dedi.  Güzel bir ortamda edilen kahvaltıdan sonra Amedspor Kulüp Başkanı Ali Karataş, günün anınınsa Avesta Caffe sahibi Serdar Doğrul ile Uğur Solmaz’a 21 numaralı Amedspor formasını hediye etti. Caffe çalışanları daha sonra futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. (Şehmus KIZILASLAN)

Amedspor'a kahvaltı (2) Amedspor'a kahvaltı (3)

939 Total Views 1 Views Today
admin

admin

Haber Diyarbakır, Son dakika Diyarbakır haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • RSS
  • Facebook
↑ Back To Top ↑