Dolar : Alış : 4.0332 / Satış : 4.0405
Euro : Alış : 4.9670 / Satış : 4.9760
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir18°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14232 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bakan Müezzinoğlu’ndan takdir belgesi

15 Ocak 2016 - 2.997 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Bakan Müezzinoğlu’ndan takdir belgesi

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Mukadder Çelebi Demir’ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından takdir belgesi verildi. Görevlerinde yürüttüğü üstün başarı, özverili çalışma ve çalışan memnuniyeti sebebiyle takdir belgesinin Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Mukadder Çelebi Demir’e verilmesi takdir gördü.

Diyarbakır halkı tarafında sevilen, din dil ırk ayırım yapmadan herkese koşan hastalara kendi yakını gibi yardımcı olan bir çok kesimin sevdiği bir gönül insanı olan Mukkader Çelebi Demir hizmette sınır tanımıyor. Gerek çevre illerden gerek ilçelerden gelen hasta ve hasta yakınlarının sevgisini kazanmış olan Mukadder Çelebi Demir Sağlık Bakanı Müezzinoğlu tarafından ödüllendirildi.

TAKDİR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Görevlerinde yürütmüş olduğu; üstün başarı, özverili çalışma, çalışan memnuniyeti, acil eylem planı, olağandışı durumlarda gösterilen duyarlılık ve toplumun hassasiyetlerine gösterilen saygıdan dolayı Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi çalışanları adına takdirname ile ödüllendirilen Mukadder Çelebi Demir’in takdir belgesi Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu adına hastane Başhekim Opr.Dr. Şenol Gedik tarafından kendisine takdim edildi.

DEMİR: ‘’MUTLU OLDUM’’

Böyle bir onur ile ödüllendirildiği için çok mutlu olduğunu belirten Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Mukadder Çelebi Demir, “Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun beni böyle bir onur ile ödüllendirmesi şahsımı çok mutlu etti. Beni bu ödüle layık gören sayın bakanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca Sayın Başhekim Dr.Şenol Gedik beyede bu anlamlı Takdir belgesini vermesi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada elimizden gelen imkanları halkımızı için yapıyoruz yapmayada çalışıyoruz kapımız açıktır halka hizmet hakka hizmet demektir hastalarımızın memnuniyeti halkımızın memnuniyeti bizleri mutlu etmektedir. insanlara hizmet bizler için onurdur” diye konuştu.

GEDİK: ‘’BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM’’

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun ödülü kendi personellerine layık görmesi hastane bünyesinde mutluluk yarattığını belirten hastane Başhekim Opr.Dr. Şenol Gedik ise, “Değerli sayın bakanımızın böylesi güzel anlamlı takdir belgesini hastanemiz  Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Mukadder Çelebi Demir’e vermesi tüm hastane personellerini memnun etmiştir. İşte hizmet eden kim olursa olsun böylesi güzel takdir belgesini alması bizleri de sevindirmiştir. Mukadder Hanım’da mesaisi dışında mesai gözetmeksizin hizmet veren disiplinli bir müdürümüz ve uzun yıllardır idarecilik yapan herkesle uyum içerisinde olan  bir değerli arkadaşımızdır. Başarılarının devamını dileriz” diye konuştu.

Takdir belgesi

808 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika