Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat gaziosmanpasa evden eve nakliyat/ kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat
Dolar : Alış : 4.7545 / Satış : 4.7630
Euro : Alış : 5.4969 / Satış : 5.5068
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir33°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14266 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bakanlık onaylı sertifikasyon kursları devam ediyor

25 Eylül 2017 - 464 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Bakanlık onaylı sertifikasyon kursları devam ediyor

Dicle Üniversitesi Hastaneleri Sosyal Komite Birimi tarafından organize edilen Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Kursunun ikincisi başladı.

25 Eylül 2017 tarihinde başlayan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Kursuna. 4’ü çevre illerinden gelen hemşireler, 26’si D.Ü. Tıp Fakültesi Hastanelerindeki hemşireler olmak üzere toplam 30 hemşire katıldı.  45 gün sürecek olan Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere bakanlık onaylı sertifika verilecek.

EĞİTİM SAĞLIKTA SÜREKLİLİK ARZ EDER

Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kadiroğlu, kursiyerlere seslenerek; “ Eğitim sağlıkta süreklilik arz eden bir durumdur. Sosyal Komitemiz tarafından 2016 yılında başlatılan Sertifikalı Eğitim Kursları 2017 yılında da devam ediyor. Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere verilecek olan sertifikalar bakanlık onaylıdır. “ dedi.

KURSLAR, ÖNEMLİ EKSİKLİKLERİNİZİ KAPATACAK

Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu konuşmasını şöyle sürdürdü; 2017 yılı kurs programlarının Başhekim Yardımcımız Yrd. Doç. Dr. Veysi Bahadır’ın denetiminde yürütüldüğünü belirterek; “ Bu kurs programları önemli programlardır. Bu eğitim programları sizler için önemli ve faydalı olacağını düşünüyorum.  Kurslardaki hemşirelik uygulamaları önemli eksikliklerinizi kapatacağına inanıyorum. Başarılar diliyorum.”

“SERTİFİKASYON KURSLARINA DEVAM EDECEĞİZ “

Başhekim Kadiroğlu;  D.Ü. Hastanelerinde sağlık alanında nitelikli insan gücünü yetiştirmeye yönelik Sağlık Bakanlığı Eğitim Yönetmenliğine uygun sertifikalı eğitim programları çerçevesinde  6 ayrı dalda başlatılan kurslara devam edeceğiz. Bu kursla, ameliyathane Hemşireleri, Yoğun Bakım Hemşireleri kursunu verdik. 2017 yılının ilk kursunu da Yoğun Bakım Hemşireleri Kursu ile başladık. Bu kursa 30 hemşiremiz katılmıştı. İkinci kursumuza da 30  kurs görecek.  Sırada yeni doğan ve çocuk hemşireliği kursları  var.  Bu eğitim ve aldığınız bu sertifika  size faydalı olacağı gibi  hastaneye ve hastalara da  yararlı  olacaktır.  “ dedi.

“KURSTA ÇOK YARARLI BİLGİLER EDİNECEĞİMİZE İNANIYORUZ”

Sertifikasyon kursuna katılan kursiyerler duygularını şöyle dile getirdiler; “Kurs sürecimizde Profesyonel hemşireler ve hocalarımızdan teori ve pratik dersler alacağız.  Çok faydalı olacağına, bilgimize çok şey katacağına,  bundan sonraki meslek hayatımıza da çok şey katacağına inanıyoruz. .” dediler.

460 Total Views 2 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika