Dolar : Alış : 4.8365 / Satış : 4.8452
Euro : Alış : 5.6714 / Satış : 5.6816
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir37°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14274 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ev hanımları ekonomiye kazanıyor!

09 Şubat 2017 - 1.221 kez okunmuş
Ana Sayfa » Tüm Haberler»Ev hanımları ekonomiye kazanıyor!

Diyarbakır’da Türkiye genelinde 66 yıllık bir markanın ürünlerini satan Çiğdem Gürbüz Kutay, ev hanımlarını ekonomiye kazandırıyor. Diyarbakır’da 20 ev hanımını istihdam eden Kutay, hedeflerinin ev hanımlarını ailelerine ekonomik kazanç elde etmesi olduğunu ifade ederek, Kendileriyle çalışan ev hanımlarının maddi ve manevi olarak büyük güce eriştiklerini söyledi.

Dr. Cevdet Tuna’nın tamamen sağlıklı ve bitkisel ürünlerinin satıldığı Farmasi adlı firmanın Diyarbakır danışmanlığını yapan Çiğdem Gürbüz Kutay, 20 ev hanımını istihdam ediyor. Farmasi ürünlerini kullandıktan sonra bu ürünleri satmaya karar veren Kutay, daha sonra bu işi Diyarbakır’da büyütmeye karar verdi. Özellikle ev hanımlarını bu sektöre dahil ederek, istihdam sağlayan Kutay, şimdiye kadar 20 ev hanımına ekonomik anlamda katkı sunuyor.

“HEDEFİMİZ EV HANIMLARINI İSTİHDAM ETMEKTİR”

6 aydan bu yana sektörün içinde olduğunu vurgulayan Çiğdem Gürbüz Kutay, “Amacımız başta Diyarbakır olmak üzere Doğu ve Güneydoğu ev hanımlarını istihdama yöneltmektir. Evinde oturmaktansa çalışsınlar evlerine ek gelir getirmelerini istiyoruz. Ev hanımları iş sektöründe bulunsunlar. Ailelerine ve eşlerine ekonomik katkıda bulunsun istiyoruz. Maddi ve manevi olarak büyük güç alıyorlar. Ayaklarının üzerinde durmayı öğreniyorlar. Bizim tek amacımız var” dedi.

BEL FITIĞINDAN TANSİYON’A KADAR

Kutay, toptan ve perakende sattıkları ürünlerinin sağlık olduğunu ifade ederek, “Bel Fıtığı, egzema, sedef, mantar, diş eti hastalıkları ve tansiyonu bile iyileştiren ürünlerimiz var. Ürünlerimiz ilaç değildir bitkisel ürünlerdir. Dr. Cevdet Tuna’nın ürünleridir. 66 yıllık bir şirkettir. Sadece Türkiye’de pazarını kuramamışlar. Hep dış ülkelere çalışılmış. Son 6 yıldan bu yana Türkiye’de pazarı var. Ürünleri kullandıktan sonra bu sektöre girmeye karar verdim. Şuan Diyarbakır’da 20 kişi var. Hepsi ev hanımı. Bölgede Şanlıurfa ve Muş’ta da var. Ürünlere ilgi son derece iyi. Farmasi pek duyulan bir marka değil. Yeni yeni duyuluyor. Ama bilenler kullananlar üründen çok memnun. Ben burada danışmanlık yapıyorum” diye konuştu. Kutay, ürünlerden almak isteyenlerin 05448931292 nolu telefonu aramalarını istedi.

1185 Total Views 2 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
..