Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat gaziosmanpasa evden eve nakliyat/ kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat
Dolar : Alış : 4.7077 / Satış : 4.7162
Euro : Alış : 5.4848 / Satış : 5.4946
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir36°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14272 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Memorıal Diyarbakır’da akademik kadrosunu genişletiyor

24 Şubat 2016 - 4.137 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam»Memorıal Diyarbakır’da akademik kadrosunu genişletiyor

Memorial, Diyarbakır Hastanesi uzman ve akademisyen kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Göğüs Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Kulak Burun Boğaz bölümlerine katılan 3 yeni isim hasta kabulüne başladı.

PROF. DR. REFİK ÜLKÜ

Göğüs Cerrahisi Bölümü’ne katılan Prof. Dr. Refik Ülkü, 1991 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1994-2012 yılları arasında yine aynı üniversitede uzmanlık, doçentlik ve profesörlük unvanını aldı. Prof. Dr. Ülkü, akciğer kanseri başta olmak üzere tüm akciğer hastalıkları ameliyatlarını, dünyada uygulanan yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

DOÇ. DR. MEHMET SIDDIK EVREN

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde göreve başlayan Doç. Dr. Mehmet Sıddık Evsen, 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2000-2004 yılları arasında Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitimi ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2014 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde doçentlik unvanını alan Doç. Dr. Evsen; kadın kanserlerinin cerrahisi, kısırlık ve tüp bebek alanlarında modern tıbbın tüm olanaklarını kullanan tedavi yöntemlerini başarıyla uygulamaktadır.

DOÇ.DR. MEHMET AKDAĞ

Kulak Burun Boğaz Bölümü’ne katılan Doç. Dr. Mehmet Akdağ, 1993 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1998 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2015 yılında Dicle Üniversitesi’nde doçentlik unvanını alan Doç. Dr. Akdağ, başta kulak olmak üzere sinüs, baş boyun hastalıkları, estetik burun ve radyofrekansla horlama ameliyatlarını, uluslararası standartlara uygun yöntemlerle hastalarına sunmaktadır.

Doç. Dr. Mehmet Sıddık Evsen- Prof. Dr. Refik Ülkü- Doç. Dr. Mehmet Akdağ

2352 Total Views 2 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
..