Dolar : Alış : 6.5465 / Satış : 6.5583
Euro : Alış : 7.4687 / Satış : 7.4822
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14275 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Tur Operatörleri Diyarbakır’a davet edilecek

09 Şubat 2017 - 974 kez okunmuş
Ana Sayfa » Tüm Haberler»Tur Operatörleri Diyarbakır’a davet edilecek

Turizm Platformu istişare toplantısı Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Platform bileşenlerinin katıldığı toplantıda EMİTT Fuarı’nda yapılan ziyaretler neticesinde Tur Operatörlerinin Diyarbakır’a daveti ile ilgili 2 günlük bir program yapılması ve bu programın 25-26 Mart 2017 tarihine göre hazırlanması konusunda görüş birliğine varıldı.

Toplantıda, organizasyonun sekretaryasının Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ve TÜRSAB Diyarbakır Bölgesel Yürütme Kurulu tarafından yapılması uygun görülerek, Diyarbakır Gazeteciler Cemiyeti ile Ulusal düzeyde gezi yazarları konusunda iletişime geçilmesi konusunda fikir birliğine varıldı.

Toplantıda, Tur Operatörlerinin Diyarbakır programında aynı zamanda Gastronomi konusunda bir sunum yapılması ve bu sunum için belirli bir alan ile ilgili çalışma yapılması uygun görüldü. Platform bileşenleri, İstanbul EMITT 2017 Turizm Fuarında İl Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Dicle Üniversitesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı, TÜRSAB BYK, Diyarbakır Turizm ve Tanıtma Derneği ve diğer bütün kurum ve kuruluşların göstermiş olduğu gayretin önümüzdeki süreçte de aynı şekilde devam etmesi ve devamı konusunda temennide bulundular.

963 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
..