Dolar : Alış : 3.7816 / Satış : 3.7884
Euro : Alış : 4.6527 / Satış : 4.6611
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir15°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 20 Kategoride 14073 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vali Aksoy’un Ailesi ‘Örnek Aile’ seçilmiş!

14 Nisan 2017 - 1.414 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel»Vali Aksoy’un Ailesi ‘Örnek Aile’ seçilmiş!

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy’un Ailesinin 2008 yılında dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye’de ‘Örnek Aile’ seçildiği ortaya çıktı. 9 Bireyinin 8’inin üniversite mezunu olan Aksoy Ailesi, ödülünü Dönemin Başbakanı Erdoğan tarafından aldığı öğrenildi.

15 Eylül 2014 tarih ve 6780 No’lu müşterek kararname ile Diyarbakır Valiliğine atanan ve 3 yıldan bu yana başarılı çalışmalarda bulunan Hüseyin Aksoy’un, ailesinin 2008 yılında Türkiye’de Örnek Aile seçildiği ortaya çıktı. Rahmetli Adnan Kahveci ve Recep Yazıcıoğlu Kültür Platformu’nca  16 Mayıs 2008 tarihinde düzenlenen ‘Biz bir aileyiz’ etkinliğinde Türkiye’de Örnek Aile seçilen Aksoy Ailesi’nin Vali Hüseyin Aksoy ile birlikte 8 ferdinin Üniversite mezunu ve bürokrasinin önemli yerlerinde görev yapıyor.

ÖDÜLÜNÜ DÖNEMİN BAŞBAKAN’I ERDOĞAN’DAN ALDILAR

Dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen biz bir aileyiz etkinliğinde Türkiye’de Örnek Aile seçilen Trabzon Sürmeneli Aksoy Ailesini ödülünü Başbakan Erdoğan’ın elinden aldı. 9 çocuğunun 8’i Üniversite bitiren ve hepsinin bürokrasinin önemli yerlerinde değerlendiren Arslan gibi bir aile reisi Arslan Aksoy, ailesi ile gurur duyduğunu belirtmişti.

İŞTE AKSOY AİLESİNİN BİREYLERİ VE GÖREVLERİ;

“Yavuz Aksoy, Avukat İstanbul, Zafer Aksoy Doktor Trabzon, Fatih Aksoy Ağır Ceza Başkanı Tokat Zile, Hasibe Usta Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ Denetçisi), Ana Hatice Aksoy, Dağların Arslanı Arslan Aksoy, Hüseyin Aksoy Mersin Valisi, Zehra İmamoğlu Başbakanlık Daire Başkanı, Hasan Aksoy Yüksek Jeoloji Mühendisi, Halil Aksoy Zonguldak Telekom Müdürü ve Nurten Baba Dikiş Öğretmeni”

(www.haberdiyarbakir.gen.tr- ÖZEL HABER)

1395 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika