Dolar : Alış : 4.0332 / Satış : 4.0405
Euro : Alış : 4.9670 / Satış : 4.9760
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir23°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14232 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Akyıl, 5. Olağan Kongreyi değerlendirdi

08 Eylül 2015 - 699 kez okunmuş
Ana Sayfa » Siyaset»Akyıl, 5. Olağan Kongreyi değerlendirdi

AK Parti Diyarbakır Kayapınar İlçe Başkanı Av. Ahmet Akyıl, 12 Eylül 2015 Cumartesi Günü Ankara Arena Spor Salonunda yapılacak olan AK Parti 5 Olağan Büyük Kongresini değerlendirdi.

Türkiye’nin geçen 13 Yıllık AK Parti iktidarlarında Demokrasi, özgüven, kalkınma ve atılan dev adımlar çekilen her zorluğun ve sıkıntı gibi görünen her geçidin, sabır ve azim ile aşılmasının bir semeresi olarak kazanımlara eklediğini ifade eden Akyıl, “Yaşanan bir olumsuzluğa rağmen AK Partinin dayandığı en büyük gücün sarsılmaz birliği ve milletin  AK Partiye duyduğu güvendir” dedi.

AK PARTİ KURUCU DEĞERLERE SADAKATLİDİR

Akyıl, AK Parti’nin kurulduğu ilk günden bu yana kurucu değerlere sadakatla bağlı olduğunu vurgulayarak, şöyle dedi:

“AK Partinin çalışkanlık, güven, vatanseverlik, 2023-2053-2071 vizyonları ve medeniyet değerlerimizi, yeniden tüm coğrafyamız ile dünya ile bütünleştirme hedefi bu kutlu yolculuğun, taşıyıcı unsurlarıdır. AK Parti, 3 Kasım 2002 bu yana girdiği her seçimde ve her Referandumda milletle olan sözleşmesini yenilemiştir, AK Partinin Türkiye’yi getirdiği gelişmişlik çizgisi ve bir siyasi Partinin sandıktan çıkan iradenin ortaya koyduğu başarı hikâyesinin bir milleti ve ülkeyi nasıl dönüştüre bileceğinin ispatıdır. Kurucu lideri 10 Ağustos 2014 ilk kez halkoyu ile seçilen Cumhurbaşkanı olan AK Parti kendi içinde ki nöbet değişimini de milletin ve tarihin beklediği sorumlulukla gerçekleştirmiştir. AK Parti 27 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleşen 1 Olağanüstü Büyük kongrede Genel Başkanlığına Sayın Ahmet Davutoğlu‘nu getirerek birlik ve sorumluluk içinde siyasette devamlılık ve uyumun en güzel örneğini sergiledi”

KONGRE HAYIRLI OLSUN

12 Eylül 2015 Tarihinde gerçekleşecek AK Parti 5 Olağan Büyük Kongresi Ülkenin Demokratikleşme, Kalkınma, ilerleme ve bütünleşme yolculuğuna evrensel sorumluluklarına ara vermeden tüm hızı ile devam etmesinin kaynağı olacağını dikkat çeken Akyıl, “5 Olağan Kongremiz milletimizin yeni Türkiye yolculuğuna devam etmesinin, 1 Kasımda tek başına iktidarın ve ülkemizin, hedeflerine ulaşmasının, kardeşliğimize helal getirmeyen, çalışanlara karşı, milli iradenin güçlü sesinin, 2023-2053-2071’ selamet ile ulaşmamızın kaynağı olacaktır. 5 Olağan Kongremiz tek başına iktidarın anahtarı, birliğimiz ile hedeflerimizle yeni Türkiye yolculuğunun devam edeceği ve millete olan sözleşmemizi, Parti olarak yeniden tazeleyeceğimiz kongremiz Milletimize, ülkemize, siyasi hayatımıza ve demokrasimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

ak-parti-kayapinar-ilce-baskani-ahmet-akyil-d-7437392_x_o

325 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika