Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat gaziosmanpasa evden eve nakliyat/ kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat
Dolar : Alış : 4.7151 / Satış : 4.7236
Euro : Alış : 5.4667 / Satış : 5.4765
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir33°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14266 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Alacali: ‘Geleceğinizi birlikte planlayalım’

28 Aralık 2015 - 891 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Alacali: ‘Geleceğinizi birlikte planlayalım’

Yöneticilik yaptığı dönemlerde bile Eğitimci kimliğiyle tanıdığımız Müslim Alacali’nın 2014 yılında temellerini attığı  ALC ACADEMY of LEADERSHIP & CONSULTING ‘Liderlik ve Yönetim Danışmanlığı Akademisi ile profesyonel eğitim kadrosu ile bölgeye kazandırdığı eğitim kurumu çalışanların gerek mesleki gerekse kişisel gelişimlerine katkı sunmak ve bunun yanında istihdama katkı sağlamak adına vasıfsız işgünü tercih ettikleri iş alanı  doğrultusunda uluslar arası standartlarla hazırlanmış, uluslararası geçerli sertifikalı  eğitim programları ile iş dünyasına kazandırmaya devam ediyor.

‘’GELİN GELECEĞİNİZİ BİRLİKTE PLANLAYALIM’’

Anlayışı ile çalışanlar ve iş arayanlar için; Halkla İlişkiler, Yönetici Asistanlığı, Satış Uzmanı, Satış Yönetimi. Pazarlama Uzmanı, Satın alma Uzmanı, İş Yaşamında Başarı, Müşteri Odaklı Yaklaşım, Etkili İletişim, Kariyer Planlama, Beden dili, Proje Yönetimi, Etkili Sunum Teknikleri, İnsan Kaynakları, Takım Çalışması, Ekip Liderliği, Müzakere Teknikleri, Toplantı Yönetimi, Etkili Konuşma ve Hitabet, Aile Danışmanlığı Eğitimi vb. katılımcılarına sunduğu eğitim programları ile bölgeye hitap eden ALC  ACADEMY of LEADERSHIP & CONSULTING Diyarbakır başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet etmeye devam ediyor.

KARİYER PLANLAMA KONUSUNDA EĞİTİM VERDİM

Eğitimci Müslim Alacals, ALC Academy Of Leadership Consulting özel eğitim kurumunun kurucusu ve yöneticisi olduğunu ifade ederek, ”1974 Diyarbakır doğumlu evli ve iki çocuk sahibiyim. İşletme Fakültesi mezunuyum. 89 yılında Stajyer olarak başladığım iş hayatımın 15 yılını Uluslar arası Otomotiv Sektörünün öncü firmalarından birinde geçirdim. İstanbul, Kocaeli, Eskişehir, Adana, Van ve Diyarbakır olmak üzere bir çok ilde 13 yılı Orta düzey Yöneticilik, 10 yılı Üst Düzey Yöneticilik olmak üzere toplam 25 yılı geride bıraktığım bu zaman zarfında bir çok başarılı projeye imza attım. Dicle Üniversitesinde, Yönetim Organizasyon ve Denetim, İstihdam ve İşgücü, Kariyer Planlama  konularında konferanslar verdim” dedi.

EĞİTİM ŞARTTIR

Alacali, Eğitim şart düsturu ile iş hayatına baktıklarını dile getirerek, “Eğitim şart düsturu ile baktığım iş hayatında sayısız eğitimler aldım, eğitimler verdim. Halen değişen şartlar ve koşullar çerçevesinde eğitim almaya devam etmekteyim. İş dünyası ile yaptığımız işsizlik ve istihdam konulu görüşmelerde her defasında karşılaştığımız gerçeklik, esas sorunun işsizlik olmakla birlikte onunda ötesinde kalifiye eleman olmayışı  gerçeğidir. Çoğu zaman iş var, kalifiye eleman yok. İşverenler, insan kaynağında, mesleki eğitimi olan, yetenekli, inisiyatif kullanabilen bireylere yönelmekte ve bu sebepten vasıfsız iş gücü işsiz kalmakta, bu süreçten olumsuz olarak en fazla etkilenen kesim çalışmayan işsiz kesim olarak görülse de, aslında bir o kadar olumsuz etkilenen işveren kesimidir, çünkü bir servet harcanarak yapılan onlarca yatırım kalifiye eleman yokluğu sebebiyle atıl kalmakta, üretim yapamamakta, etkin çalışamamakta veya beklenen verimlilik elde edilememektedir, böylece kriz yaşayabilmekte diğer yandan da  her geçen gün toplumda ekonomik ve beraberinde getirdiği sosyal problemler ile telafisi mümkün olmayan yaralar açmaktadır” diye konuştu.

Alacali

583 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika