Dolar : Alış : 3.7967 / Satış : 3.8036
Euro : Alış : 4.6385 / Satış : 4.6469
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir5°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 20 Kategoride 13882 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bağlar Belediyesi personeline indirimli hizmet

10 Mart 2016 - 697 kez okunmuş
Ana Sayfa » YEREL»Bağlar Belediyesi personeline indirimli hizmet

Bağlar Belediyesi ile Diyarbakır’daki iki özel hastane arasında, belediye personelinin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilmesi için sözleşme imzalandı. Bağlar Belediyesi ile Özel Akatlar Hastanesi ve Özel Genesis Hastanesi arasında belediye personelinin indirimli sağlık hizmeti alması için bir sözleşme imzalandı.  Sözleşmeyi Bağlar Belediyesi adına Eş Başkan Birsen Kaya Akat, Özel Bağlar Hastanesi adına Dr. Lokman Taş ve Özel Genesis Hospital Hastanesi adına Mehmet Karakuş tarafından imzalandı. Belediye personelinin, sağlık konusunda daha iyi ve kaliteli hizmet alabileceklerini değerlendiren Akat, sağlık indiriminin bir yıl geçerli olduğunu, indirimden yararlanmak isteyen personelin ilgili hastaneye müracaatlarında belediye personeli olduklarını resmi makamlarca kabul edilen personel veya üye kimlik kartlarını ibraz etmelerinin yeterli olacağını kaydetti.

Sözleşmede Bağlar Belediyesi personelinin eşi, çocukları, anne ve babalarının tüm branşlardaki tetkik ve tahlilleri için Özel Bağlar Hastanesi yüzde 50 ve Genesis Hospital ise yüzde 20 indirimli hizmet verecek.

Akat, ayrıca hastane de yatış ve ameliyatların ise hasta katılım payları üzerinden indirimli olacağını kaydetti. Belediye personeline çok daha fazla fayda sağlamayı istediklerini dile getiren Akat, “Bu sözleşme belediye personeli ve hastanelerimiz adına hayırlı oldu” şeklinde konuştu.

Akat

294 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika