Dolar : Alış : 3.7777 / Satış : 3.7845
Euro : Alış : 4.6367 / Satış : 4.6450
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir11°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 20 Kategoride 13882 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Lice bu kez proje ile gündeme geldi

22 Ekim 2015 - 519 kez okunmuş
Ana Sayfa » YEREL»Lice bu kez proje ile gündeme geldi

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde ‘Kurumlarımız Daha İleriye’ isimli proje, Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında kabul edildi.

Sürekli yasaklar ve yol kesme olayları ile gündeme gelen Diyarbakır’ın Lice ilçesinde, ilçe kaymakamlığının Proje Koordinasyon Birimi tarafından hazırlanan ISO 9001 ve ISO 10002 Kalite Yönetim Sistemleri İle Kurumlarımız Daha İleriye isimli projesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında kabul edildi.

Lice Kaymakamı Osman Uğurlu “Bilindiği üzere günümüz koşullarında bilgi, teknoloji ve iletişim alanında yaşanan büyük gelişmeler, ilgili kurumlardan ürün ve hizmet alan vatandaşlarımızın artık daha bilinçli, daha bilgili hale gelmelerini sağlamış ve beklentilerini en üst seviyeye ulaştırmıştır. Dolayısıyla kurumların bu beklentilere cevap verebilmeleri ancak vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmeti vermeleri ile mümkün olacaktır. Bu sebeple kuruluşlarda, tasarım aşamasından başlayarak ürün ve hizmetin verilmesi ve geri dönüşüm alınmasına kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli iyileşmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sistemi’nin uygulanmasının zorunluluk haline geldiği bir tablo ortaya çıkmıştır. Bu nedenlerle hazırlanan projemiz ile: Lice Kaymakamlığı olarak gelişen dünya şartlarına ayak uydurulması adına İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığımız basta olmak üzere bağlı kamu kurumlarımıza TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi konusunda teknik destek, eğitim, danışmanlık ve belgelendirme hizmeti verilecektir. Bu sayede Kaymakamlığımız ve bağlı bulunan tüm kamu kurumlarımız tarafından verilen hizmetlere uluslararası düzeyde kabul görmüş bir hizmet standardı ve vatandaş odaklı hizmet anlayışı getirilerek vatandaşlarımızın hak ettikleri düzeyde daha kaliteli hizmet almaları sağlanacaktır” dedi.

lice-nin-projesi-destek-programina-alindi-7802464_x_3643_o

318 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika