Dolar : Alış : 3.4901 / Satış : 3.4963
Euro : Alış : 4.1835 / Satış : 4.1910
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir37°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 13249 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şener Özdil Spor Okulu’nun hedefi büyük!

25 Eylül 2015 - 2.625 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»Şener Özdil Spor Okulu’nun hedefi büyük!

Diyarbakırlı eski futbolcu Şener Özdil tarafından Mayıs ayında kurulan Şener Özdil Spor Okulu, Diyarbakır spor camiasına yeni futbolcular kazandırıyor. 6-12 yaş arasındaki 40 öğrenciye futbol öğreten okulda hedef minikleri ve gençleri sokak kültüründen kurtarıp, ileride elit takımlara kazandırmak olduğu belirtildi. Okulun işletmecisi ve hocası Şener Özdil, Diyarbakırlı gençlerin futbola sevgilerinin çok olduğunu ifade ederek, bu sevgiyi yetenekleriyle buluşturup, ahlaklı ve iyi birer futbolcu yapmak istediğini söyledi.

Diyarbakırspor alt yapısında yetişen ve amatör olmak üzere bir çok profesyonel Futbol kulübünde oynayan ve iyi bir kariyere sahip olan Şener Özdil, kendi adını taşıyan Şener Özdil Spor Okulu’nda miniklere ve gençlere futbolu öğretiyor. Futbol sahalarında kazandığı tecrübelerini şimdi miniklere ve gençlere aktaran Özdil’in, 6-12 yaş arası 40 tane futbolcusu bulunuyor.

YETENEKLERİNİ ORTAYA ÇIKARIYORUZ

Profesyonel futbolcu Şener Özdil, Okulu açmasındaki en büyük hedefinin gençleri sokak kültüründen kurtarıp, özgüven aşılamak olduğunu ifade ederek, “diğer hedeflerimiz arasında gençler akranlarıyla iyi bir sosyal ağ oluşturup yarınlara hazırlamak istiyorum. Tecrübelerimi onlara aktararak, yeteneklerini geliştirip Diyarbakır spor camiasına kazandırmak bir diğer hedeflerimiz arasındadır. Diyarbakır’lı gençlerimizin hemen hepsi futbolu severek oynuyor. Bunların arasında yetenekli gençlerimizde var. Biz, bu yetenekli gençleri bularak, onları öncelik Diyarbakır’daki takımlarımıza sonra da elit takımlara göndermektir” diye konuştu.

ŞENER ÖZDİL KİMDİR?

“Diyarbakır spor, DİSKİ, Türk Telekom spor, DSİ, Bismil spor, Köy Hizmetleri Ay Spor Ağrı Doğubeyazıt spor, Adana Ceyhan, İskenderunspor ve son olarak 2006 yılında Bismil sporda futbolu bırakan Şener Özdil, Dicle Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu”

(Sait BAYRAM’ın Özel Haberi)

şener şener1 şner

1253 Total Views 2 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika