Dolar : Alış : 4.8000 / Satış : 4.8086
Euro : Alış : 5.5924 / Satış : 5.6025
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir36°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14274 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sur’da Şafak Yontürk ile yola devam kararı!

10 Eylül 2017 - 2.156 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel»Sur’da Şafak Yontürk ile yola devam kararı!

Kongre sürecine giren AK Parti Sur İlçe Başkanlığında Kurucu İlçe Başkanlığı, 26. Dönem Milletvekili adayı ve 2 dönem İlçe Başkanlığını yürüten Şafak Yontürk, halkın talebi doğrultusunda yeniden İlçe Başkanlığı’na getirildi. Genel Merkez tarafından yeniden Başkanlığa getirilen Yontürk, Halkın yoğun taleplerini kıramayarak, Genel Merkez tarafından İlçe başkanlığına getirilmenin büyük bir mutluluk olduğunu ifade ederek, Sur’daki sorunların çözümü için bütün imkanlarını seferber edeceğini söyledi.

Genel Merkez tarafından yeniden göreve getirilen Şafak Yontürk, Genel Başkan ve Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları üzerine Genel merkez teşkilat Başkanlığında Teşkilat Başkanı ve diğer görevliler, kutsal davada bu görevi kendilerine tevdi ettiklerini söyledi.

“HEP BİRLİKTE DİYARBAKIR VE SUR OLALIM”

Bugüne kadar birçok hizmetler yapıldığına işaret eden Yontürk, “Bu hizmetlere vesile olanlara teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de çok daha güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum. Verilen görevlendirme ile ilçe teşkilatını komple yenileme görevi yetkisi verildi. Ekim ayında yapacağımız ilçe kongremiz sonrası Genel Merkezimizin gözetiminde yepyeni bir ilçe yönetimi oluşacak. Bugüne kadar gerek ilçe başkanlarımız gerekse yönetim kurulu üyelerimiz ve bu davaya hizmet etmiş partimizin değişik yerlerinde görev yapmış birçok arkadaşımıza yapmış oldukları güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra el ele, gönül gönüle daha güzel çok daha güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. İri olalım, diri olalım, hep birlikte Türkiye olalım, hep birlikte Diyarbakır olalım, hep birlikte Sur olalım diyorum” diye konuştu.

“NİYETİMİZ SAMİMİ, ART NİYETİMİZ YOK”

Yontürk, “Niyetimiz samimi, art niyetimiz yok” diyerek, şunları söyledi:

“Herkese eşit mesafede davranarak seçmenlerimizin tamamını kucaklayarak görevimizi yapacağız. Diyarbakır’ın lokomotifi olan bir ilçede bizim yüzde 40’lar, 50’ler, 61’ler değil 70’leri 80’leri almamız lazım. İnşallah Sur’da  en iyi sonuçları alacağımıza inanıyorum. Bu görevlendirme akabinde genel merkezimizin talimatı üzerine Ekim ayı içerisinde ilçe kongremizi yapacağız. Hedefimiz 2019 mahalli seçimler. Akabinde milletvekilliği ve en önemlisi de Başkanlık seçimleri. Daha kapsamlı çalışma ve araştırmalar yapacağız. Ev ev kapı kapı gezeceğiz. İnşallah Sur’un suruna Ak Partinin bayrağını dikeceğiz. Kapılarımız sizlere herkese sonuna kadar açık. Partimizi memleketimizde, Diyarbakır’ımızı da, Sur’umuzu da çok daha yukarılara taşımak için elimizden ne geliyorsa sonuna kadar yapacağız”

2096 Total Views 2 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
..