Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat gaziosmanpasa evden eve nakliyat/ kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat
Dolar : Alış : 4.7077 / Satış : 4.7162
Euro : Alış : 5.4848 / Satış : 5.4946
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir36°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14274 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sur’da Zabıta Mevzuatı Eğitimi

20 Temmuz 2016 - 535 kez okunmuş
Ana Sayfa » Tüm Haberler»Sur’da Zabıta Mevzuatı Eğitimi

Sur’da Zabıta Mevzuatı Eğitimi

Sur Belediyesi’nin talebi üzerine, Yerel Yönetimler Akademisi ve Sur Belediyesi tarafından düzenlenen eğitime, zabıta memurları, komiserleri ve bu alanda faaliyet gösteren çalışanlar katıldı. Hizmet içi eğitim seminerini Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Ahmet Olgaç verdi. Ahmet Olgaç, seminerde yaptığı konuşmada eğitimlerin önemine dikkat çekti. Eğitimlerle toplumla olan ilişkilerin güçlenerek çevresel ve toplumsal ilişkileri, sürekli etkileşim içerisinde şeffaf bir anlayış düzenine sokmak, ayrıca zabıta birimlerinin görevde yükselmesinde ve faaliyetlerinin kolaylaşacağına inandığını vurguladı.

“ZABITA MEVZUATI AKLANDI”

Bir gün süren “Zabıta Mevzuatı Eğitim” seminerine ilişkin bir bilgilendirme yapan Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Ahmet Olgaç, belediyelerin görev ve yetkileriyle ilgili konuları, yasanın uygulamaları, “Zabıta Yönetmeliği”, “Zabıta Uygulamaları”, “Kabahatler Kanunu”, “4077 sayılı Tüketici Koruma Kanunu”, “5393 Sayılı Belediye Kanuna Tabi Semt Pazar Yerleri Kanunu,” “Belediye Kanunu”, “İmar Denetim Kanunu”,” İşyeri Açma ve Kapatma Tutanaklarına İlişkin Tutanak”, “Gıda Denetimi”, “Trafik Kanunu” ve bunlara bağlı yönetmelikler konusunda güncel bilgiler verildi. Zabıta personeli için verilen seminerlerde ayrıca halkla ilişkiler, işyeri denetimleri, yazışma kuralları gibi temel konular işlendi. Ardından soru cevap halinde görüş alışverişinde bulunuldu. Konular tartışmalara açıldıktan sonra deneyimler paylaşıldı. Genel değerlendirmelerin ardından eğitimin verimliliği ve yeterliliği hakkında anket yapılarak eğitim sona erdi.

532 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
..