Dolar : Alış : 4.8420 / Satış : 4.8507
Euro : Alış : 5.6320 / Satış : 5.6421
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir37°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 14274 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vali Aksoy’dan, mülki idare amirlerine iftar

15 Temmuz 2015 - 663 kez okunmuş
Ana Sayfa » Tüm Haberler»Vali Aksoy’dan, mülki idare amirlerine iftar

Sait BAYRAM

İl Valisi Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy Diyarbakır’da görev süresi dolan ve görevlerini sürdüren mülki idare amirleri ile iftarda bir araya geldi. İftar programında bir konuşma yapan Bağlar İlçe Kaymakamı Dursun Balaban Diyarbakır’a tayini çıktığı zaman hissettikleriyle göreve başladıktan sonra yaşadıklarının bambaşka duygular olduğunu belirtti.

BALABAN: GÖREVİMİZİ SEVE SEVE YAPTIK

Kaymakam Balaban, “Göreve başladığımızda pırıl pırıl enerji dolu meslektaşlarımızın olduğunu gördük. Bu arkadaşlarımızın enerjileri bize geçti ve sanki mesleğe yeni başlamış birisi gibi görevimizi ifa ettik. Bu katkılarından dolayı tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Diyarbakır’da meslektaşların bu kadar candan bu kadar alakadar olmaları Diyarbakır’ın yükünü mülki idarenin sırtından alıyor diye düşünüyorum. Elimizden geldiği kadar mesleğin verdiği saygı ve hürmetle görevlerimizi yapmaya çalıştık. Bizler buradaki görevlerimizi bitirdik. Şimdi bir başka yerde bayrağı elimize alıp orada da hizmet vereceğiz. Bugün bizler için bu geceyi organize eden başta Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ve eşi Hanımefendi Hülya Aksoy olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

AKSOY: DİYARBAKIR’IN GÜNDEMİ FARKI ŞEKİLLENEBİLİYOR

Vali Aksoy ise, yaklaşık 10 aydan beridir Diyarbakır’da görevini sürdürmekte olduğunu belirterek Diyarbakır’ın gündeminin zaman zaman çok farklı şekillenebildiğini söyledi.  Vali Aksoy, şöyle dedi:

“Ağırlıklı olarak güvenlik başta olmak üzere birçok alanda çalışma gerçekleştirme fırsatı bulduk. Mülki idare mesleği görev yaptığımız yerlerde belirli bir süre bulunuyor, sonra farklı bir noktaya tayininiz çıkıyor. Türkiye’nin çok değişik yerlerinde görevlerde bulunuyoruz. Bu hem ülkemizi hem de her yöreden insanı tanımak konusunda çok güzel bir uygulama. Sizlerde belirli bir süre burada çalıştınız. Bu akşam hem sizlerle ailecek bir arada olmak hem de ayrılacak olan arkadaşlarımıza bir anlamda veda yemeği de vermek amacıyla bir araya geldik. Bütün arkadaşlarıma bugüne kadar Diyarbakır’a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerine atanan arkadaşlarıma hayırlı olsun diyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Diyarbakır ilçelerinden merkeze atanan arkadaşlarımıza da Diyarbakır’da daha görev süreleri bitmedi diyor bu arkadaşlara da merkezdeki görevlerinde başarılar diliyorum. Başka illere atanan arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum. Ailelerine de teşekkür ediyorum. Çünkü bizim mesleğimizde bir başarımız var ise bu başarı aynı zamanda ailelerimize aittir. Umuyoruz ki bundan sonra da bu tür görevlerde hassasiyetle çalışmalarını sürdüreceklerdir. Tekrar kalan ve giden arkadaşlarımıza bugüne kadar yaptıkları görevlerden dolayı teşekkür ediyor yeni görev yerlerine gidecek arkadaşların da görevlerinde başarılar diliyorum”

MÜLKİ AMİRLERE BAŞARI BELGESİ

Konuşmaların ardından Vali Aksoy görev süresi dolan ve Diyarbakır’da görevlerini sürdüren mülki amirlere başarı belgeleri verdi. Program açılan iftarların ardından toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

DSC_1778 DSC_1878 DSC_1883 DSC_1932

500 Total Views 1 Views Today

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
..